Smyjte špínu a bahno z cest dřív než doma. S mobilní tlakovou myčkou to zvládnete raz dva

Z cest přírodou si často přinášíme domů spoustu nečistot. Ať je to prach, špína, kamínky, ale i bahno, spousta zbytků půdy, trávy nebo listí. Často špinaví a zabahnění nastoupíme do auta a doma pak máme s čištěním více práce.

Kromě špinavého oblečení, bot či kola, nás čeká ještě čištění auta. Jde to ale vyřešit jednoduše. Ještě, než nastoupíte do auta, můžete si kolo, boty nebo dokonce psa očistit přímo na místě.

Pro takové případy můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy. Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší. Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít. www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Publikováno: 25. 08. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Plachá