Jak na efektivní práci na dálku, třeba na druhém konci světa?

Lidé při představě práce z domova nebo práci z druhého konce světa, si musejí říkat, že lepší by to být nemohlo. Vždyť si ráno vstanete a z pohodlí svojí postele se pustíte do práce. Ano slova práce z domova zní docela komfortně, ale pravda je z cela jiná. Zorganizovat a uspořádat si práci třeba u vás v pracovně, není pro všechny až tak jednoduché, jako třeba výběr stavební míchačky. Každý samozřejmě má svoje finty a nějakým způsobem si práci ulehčí. Máme pro vás pár osvědčených rad a tipů.

Pokud máme v našich zadáních zmatek, značně hůř se nám pracuje proto:

Každý si ráno rád pospí, ale když si vytvoříte režim, který budete pravidelně dodržovat je to další plus pro vás. Neodkládejte budík a nečekejte, že za pět minut se vám bude vstávat, o něco lépe. Ba naopak čím déle budete spánek prodlužovat ochuzujete se o drahocenný čas.

Málokdo si uvědomuje, jak moc ovlivňuje efektivitu práce teplota okolního prostředí. V horkých letních dnech je to samozřejmě těžší než v zimě. Neustále se snažíte větrat. Při vysokých letních teplotách někdy, ani to nepomáhá. Dobrým řešením, které se nabízí je pořízení klimatizace. Jelikož klimatizace zabudované na pevno neboli nástěnné klimatizace jsou finančně náročné, je lepší pořídit levnější a taky velice výhodnou variantu, a tou je mobilní klimatizace.

Mezi nejoblíbenější značky mobilních klimatizací patří REMKO, SAKURA, DANTHERM, REFREDO a DAITSU.

Publikováno: 15. 05. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Plachá