Hotel Björnson Jasná: Atmosféra Skandinávie na dosah ruky

Jestli se vám právě blíží vytoužená dovolená a rádi byste někam do hor, kde si budete moci pohodlně odpočinout a dopřát si opravdový digitální detox v každém ročním období, slovenské Tatry předčí vaše očekávání. O tom, že se dá najít severská atmosféra v Tatrách, vás přesvědčí sportovní areál Jasná. Čeká vás okouzlující příroda, krajové speciality a srdečná atmosféra, kterou jinde nezažijete. Díky podobnosti našich kultur a srozumitelnému jazyku se tu od první chvíle budete cítit jako doma.

Středisko Jasná nabízí skvělé sportovní vyžití pro každého

Krásná příroda Národního parku Nízké Tatry má vás nabije energií, ať už patříte mezi vášnivé lyžaře, máte rádi cykloturistiku nebo pěší túry. Najdete zde perfektně upravené sjezdovky i stopy na běžkování. Mimo zimního období si pro změnu můžete zdejší hory vychutnat na horském kole nebo v rámci pěšího výletu prozkoumat Demänovské jeskyně. Stojí za to navštívit také jednu z největších dřevěných staveb ve střední Evropě, a to kostel Svätý kríž. Užít si můžete také zdejší aquapark či výzvu v podobě stromové stezky Tarzánia Jasná. Nejen děti jistě zaujme i Svět miniatur, jenž je součástí zábavního parku Tatralandia.

Domácí atmosféru podpoří stylové ubytování v apartmánech na Liptově

Zimní období promění tuto krajinu v tak trochu zapomenutý kraj uprostřed lesa. Uznejte sami, že taková atmosféra přímo volá po přírodním ubytování, které splyne s okolím. Přesně s takovým záměrem vznikly unikátní apartmány na Liptově kompletně postavené ze dřeva. Minimalistický ráz, které chatky mají, se zcela přizpůsobuje přírodě. Design je vymyšlen tak chytře, že 15 dvojchat je možné dokonce propojit v jeden velký nebo 2 samostatné větší apartmány. Malá chatka standardní velikosti je koncipována pro 4 osoby.

Větší pohodlí poskytne oblíbený hotel Björnson na Chopoku

Komfort patří rozhodně i na horskou dovolenou. Oblíbený hotel na Chopku představuje skvělé místo k odpočinku. Relaxovat můžete v útulném standardním pokoji s veškerým vybavením a možností využít wellness v podobě sauny s koupelí ve venkovních kádích. Jde o nevšední zážitek, který byste určitě měli vyzkoušet. Budete příjemně překvapeni, jaké přírodní bohatství a srdečný přístup se skrývá u našich nejbližších sousedů. Nebude se vám chtít ani odjíždět.

Publikováno: 19. 02. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Romana Plachá