Cestou necestou za nevšedními fotbalovými zážitky: Podporujte své idoly přímo z tribuny!

Perfektní relaxace může mít mnoho podob. Někdo preferuje povalování u hotelového bazénu, další skupina nedá dopustit na cyklovýlety po horách. Ale najdou se i tací, kteří vyhledávají zážitky úplně jiného zrna. Řeč je o fotbalových fanoušcích a zápasech hvězdných týmů na známých stadionech. Pokud jste vždy snili o tom, že si vychutná ten nejlepší fotbal jinak než u televize, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, kde můžete získat lístky na AC Milan nebo jiný špičkový tým.

Atmosféra, která nemá obdoby

Představte si, že jste na tribuně pětihvězdičkového stadionu mezi desítkami tisíc fanoušků a skandujete jméno „svého“ klubu. Nic takového v obýváku ani v hospůdce nezažijete. Ale jak se do fotbalových svatostánků dostat? Nejjednodušší způsob nabízí specializované cestovní kanceláře. Můžete si koupit zájezd a o nic víc se nestarat. Nastoupíte do autobusu, necháte se odvézt až na místo a vždy budete mít po ruce delegáta. V tomto směru jsou zájezdy lepší než cestování po vlastní ose.

Za nejlepším fotbalem s Fotbaltour.cz

Na fotbalové zájezdy se specializuje hned několik cestovních kanceláří, ale nejlepšímu jménu se těší Fotbaltour.cz. Zabývá se prodejem vstupenek a organizací zájezdů již od roku 2008 a garantuje individuální přístup ke každé objednávce. A že je z čeho vybírat. V aktuální nabídce najdete přes 170 zájezdů a ještě více samostatných vstupenek. S Fotbaltour.cz se dostanete na zápasy v rámci španělské Primera Division, anglické Premier League, německé Bundesligy a dalších prestižních lig a klubů - třeba zájezd na zápas Ajaxu Amsterdam. Samozřejmě nechybí ani zájezdy na zápasy evropských pohárů. O tom, že jsou zájezdy za fotbalem vyhledávané, svědčí téměř 30 tisíc klientů, kteří se na cestovku obrátili v průběhu několika minulých let. Přidáte se k nim i vy?

Publikováno: 22. 08. 2017

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Plachá

Tagy: fotbalové zájezdy | zájezdy za fotbalem