Luxusní zimní večery na zámku? Praskající krb a francouzské víno

První zimní měsíc je pomalu za dveřmi a s ním přichází i dlouhé temné večery, které se někdy těžce snášejí. Zkusme zimní čas jen tak nepromarnit a neprovzdychat nad tím, jak je v zimě den krátký, ale naopak jej využít k intenzivnímu odpočinku a zasloužené relaxaci. Navíc můžete večer po setmění najít spoustu času na aktivity a činnosti, na něž se v létě hledá chvilka jen stěží. Pokud si chcete užít právě takové příjemné zimní večer, vydejte se v následujících týdnech na úžasný zámecký hotel Chateau Herálec.

Pobyt na zámku už sám o sobě zní hodně pohádkově a kouzelně, pokud si ho navíc dopřejete v zimních měsících, můžete se těšit na naprosto jedinečnou kombinaci pohody, luxusu a celkového uvolnění. V Chateau Herálec jsou si navíc všichni moc dobře vědomi, jak důležité je vytvořit pro hosty rodinnou atmosféru plnou pohody. Právě snaha vytvořit příjemný přátelský prostor je hlavní výhodou tohoto jedinečného místa a dopomáhají tomu nejen luxusní pokoje.

Jak vypadá zimní večer na zámku?

Přes den jste se jistě prošli už spícím zámeckým parkem nebo jste si užili nordic walking někde v okolí zámku. Tma ale přichází velmi brzy a vy máte se soumrakem možnost přesunout se do vnitřních prostor zámku a využít všechny nabízené aktivity. Většina hostů si nenechá ujít zámecký wellness, které nabízí nejen klasický servis, jako je velký výběr saun, nádherný bazén pod klenbami či vířivku ve věži, ale i možnost různých privátních procedur. Oblíbené jsou masáže nebo třeba míchání bylinek na míru v zámeckém herbáriu.

Večery jsou navíc zpravidla prosycené zvuky praskajícího dřeva v zámeckých krbech a provoněny francouzským vínem či dobrým jídlem, které si můžete dopřát v luxusní zámecké restauraci. V období adventu je navíc připraven o nedělích i bohatý program na zámeckém nádvoří. Můžete si opéct klobásky, ochutnat punč, nakoupit vánoční dárky nebo třeba ochutnat zelňačku vařenou v kotlíku nad ohněm. Pečené kaštany nasbírané v zámeckém parku mají máslovou chuť a polibek od partnera či partnerky bude nejkrásnější pod některou ze snítek jmelí, jimiž je zámek ozdobený.

Podvečerní soukromí

Pravdou ale je, že ne všichni ocení společné aktivity, někdo naopak rád zůstane v klidu v jednom z luxusních zámeckých pokojů a bude si užívat svěžího, ale stylového interiéru, usrkávat francouzské víno a odpočívat na polštáři pečlivě vybraném ze zámeckého pillow menu. Luxusní zámecký hotel na Vysočině dokáže nabídnout každému to, co má nejraději, stačí přijet a přesvědčit se.

Publikováno: 02. 12. 2022 / Aktualizováno: 12. 09. 2023

Kategorie: Česko

Autor: Romana Plachá