Bulletproof káva jako příjemný společník na cesty

Neprůstřelná neboli bulletproof káva si v posledních letech získala obrovskou popularitu, zejména mezi cestovateli, kteří potřebují rychle dodat energii. Jedná se o jedinečnou směs kávy, MCT oleje a másla krmeného trávou, která může přinést řadu zdravotních výhod. Tento nápoj je nejen chutný, ale také skvělý způsob, jak se během dlouhých cest zasytit a soustředit.

Pokud patříte mezi cestovatele, kteří chtějí během cesty zůstat plní energie, může být neprůstřelná káva skvělým společníkem. Zde je několik důvodů, proč:

Zvyšuje hladinu energie

Neprůstřelná káva má vysoký obsah kofeinu, který může poskytnout okamžitou dávku energie. MCT olej v ní obsažený je zdrojem zdravých tuků, které mohou poskytnout trvalý zdroj energie. Dokáže udržet pocit sytosti a soustředění po delší dobu, což z ní činí vynikající volbu na dlouhé cesty. Své o tom ví nadšený cestovatel Radek, který napsal na svém Ecoblogu Powerlogy zkušenost s vysoce kvalitními produkty. 

Podpora hubnutí

Vysoký obsah tuků v neprůstřelné kávě může pomoci při hubnutí, protože udržuje pocit sytosti a snižuje chuť na jídlo. Tento nápoj vám může pomoci držet dietu a zabránit tomu, abyste během cest mlsali nezdravé potraviny.

Zvyšuje duševní jasnost

Kombinace kofeinu a zdravých tuků může zlepšit kognitivní funkce a duševní jasnost. Neprůstřelná káva vám pomůže zůstat během cesty soustředěný a bdělý, což vám usnadní orientaci v neznámém prostředí.

Snadná příprava

Jednou z nejlepších vlastností neprůstřelné kávy je její snadná příprava. Potřebujete pouze mixér, kávu, MCT olej a máslo krmené trávou. Lahodný a výživný nápoj si můžete připravit během několika minut, což z něj dělá pohodlnou volbu pro cestovatele, kteří jsou neustále na cestách. Pro jistotu ještě jednou doporučujeme přečíst tipy, které najdete v rámci této Powerlogy recenze na Ecoblogu (dozvíte se i vše o přípravě).

Při přípravě neprůstřelné kávy je nezbytné používat kvalitní suroviny. Používejte čerstvě uvařenou kávu, MCT olej a máslo krmené trávou, abyste z tohoto nápoje vytěžili maximum.

Pamatujte si, že neprůstřelná káva může být skvělým společníkem pro cestovatele, kteří potřebují rychlou dávku energie. Jedná se o jedinečnou směs kávy, MCT oleje a másla z trávy, která může poskytnout řadu zdravotních výhod. Snadno se připravuje a díky vysokému obsahu tuků se můžete během cesty cítit sytí a soustředění. Až tedy budete příště plánovat cestu, nezapomeňte si přibalit ingredience na neprůstřelnou kávu a vychutnejte si lahodný a zdravý nápoj na cestách.

Publikováno: 09. 05. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Jana Barnášová