Na pořadu dne jsou jarní prázdniny!

I ve vašem okrese již vypukly jarní prázdniny a přemýšlíte, kam odjet s dětmi na dovolenou? Pak vám doporučujeme sbalit sjezdovky, snowboard, přibalte i běžky, ostatní zimní výbavu a vyrazte do hor. Zimní příroda vás uvítá s otevřenou náručí a konečně poznáte, jak chutná sníh! Ve městech po sněhu už není ani památky, ale hory si ho stále drží, a to nejen pro lyžování, ale i pro báječné zimní radovánky. S dětmi postavte sněhuláka, zahrajte si na koulovanou, prostě si užívejte nádherné čisté přírody v zimním hávu.

Rodinné pobyty Dolní Morava

Pro rodinný pobyt se nabízí Dolní Morava ubytování s dětmi. V této lokalitě si můžete vybírat podle svého uvážení a je jen na vás, zda zvolíte luxusnější ubytování hotel Dolní Morava nebo zvolíte rodinný penzion Dolní Morava.

Ubytování v blízkosti lyžařského vleku!

Pokud vyrážíte na jarní prázdniny ve větším počtu a milujete zimní sporty, pak vás možná vás osloví Chata pod Jasanem, která je umístěna pro milovníky lyžování tak nejlépe, jak jen může být. Budete totiž ubytováni v útulně zařízené chalupě Dolní Morava pro osm osob, a to v naprosté blízkosti lyžařského střediska! Tato chatka je obzvlášť vhodná pro rodiny s dětmi, protože vaše ratolesti budou mít k dispozici svůj vlastní dětský koutek s báječnými hračkami. I když – pokud jste sportovně založená rodina, možná tento hrací koutek vaše děti ani nevyužijí, protože se všichni vrhnete do lyžování. Tím spíše, že Ski areál Dolní Morava, který se nachází nedaleko vrcholu Kralický Sněžník, je od chaty vzdálen pouhých čtyři sta metrů! A co víc – najdete zde, krom jiného, i dvě moderní lanovky, free stylovou crossovou trať a dost sjezdovek na to, abyste si podle stupně obtížnosti vybrali tu svou.

V Dolní Moravě si užijí i běžkaři

V okolí Kralického Sněžníku mysleli i na běžkaře a je tu pro ně připraveno na padesát kilometrů skvěle upravovaných běžeckých tratí. Jakmile nastoupíte do stopy, přestanete vnímat čas a ujíždíte sličnou zimní přírodou a starosti necháváte za sebou… Ať si už vyberete apartmány Dolní Morava, rodinný penzion anebo autokemp Dolní Morava, jedno je jisté. Ubytování Dolní Morava je bezkonkurenční a vy si můžete svou zaslouženou dovolenou jen užívat!

Publikováno: 12. 02. 2022

Kategorie: Česko

Autor: Romana Plachá